Menu
Obserwuj nas na Facebooku
Wpisz wybraną frazę do wyszukania
Transfer z lotniska Reus
Transfer z lotniska Reus

Wygoda jest warta tej ceny!

Czy na pewno jesteś gotowy na podróż komunikacją miejską, aby dostać się do swojego hotelu? Czy jest sens narażać się na niebezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami kosztem oszczędności kilku Euro?

Zarezerwuj swój prywatny transfer z lotniska Reus i dostań się prosto pod swój adres w Barcelonie czy na Costa Brava. Czy da się wygodniej i łatwiej?

Spraw, aby Twój pobyt na wakacjach był w pełni udany!

Dlaczego warto skorzystać z GetTransfer

Oszczędność czasu

Nie marnuj swojego wakacyjnego czasu na przejazd komunikacją miejską, który trwa około 3 godzin. Z nami dostaniesz się prosto pod swój hotel w 1 godzinę 20 minut. 

1

Język uniwersalny

Wyróżnia nas brak bariery językowej. Nasi kierowcy rozmawiają w języku polskim, zatem nie musisz się martwić o komunikację z naszymi pracownikami!

2

Cena

Koszt przejazdu z lotniska autobusem to 25€, natomiast z nami tylko 30. Do kwoty przejazdu autobusem trzeba doliczyć koszty przejazdu metrem.

3

Cenne wskazówki

Nasi kierowcy to również piloci wycieczek, którzy pomogą turystom odkryć najlepsze lokalne smaki i atrakcje na terenie Barcelony.

4

Foteliki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziecie foteliki samochodowe dla dzieci w każdym wieku. Wystarczy zgłosić to w formularzu rezerwacyjnym na naszej stronie.

5

Bezpośredni transport

Nie narażaj się na niebezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami w komunikacji miejskiej. Dowieziemy Cię prosto do Twojego hotelu.

6

To nie tylko podróż – to zaproszenie do przeżycia miasta w pełni. Z naszym doświadczeniem zapewniamy niezapomniane chwile w Barcelonie, z samochodami dopasowanymi do Twoich potrzeb i wyjątkową opieką na każdym kroku.

Transfer z lotniska Reus 2>

Nie pozwól, aby ktoś
zajął Twoje miejsce!

Najlepsze ceny tylko u nas!

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi! Drogi kliencie, pamiętaj o tym, że nasza firma wykonuje usługi transportu na terenie całej Katalonii, więc jeśli Twoje miejsce docelowe nie znajduję się w naszym cenniku, po prostu zapytaj nas o wycenę.

W przypadku grupy większej niż 4 osoby istnieje możliwość negocjacji ceny.
Odbiór kluczy z innego adresu płatny dodatkowo 10€, niezależnie od ilości osób. Strefa dzienna, obowiązuje w godzinach 8.00–22.00, natomiast strefa nocna w godzinach 22.00–8.00.

PAMIĘTAJ! Jeśli podróżujesz mniejszą liczbą osób, istnieje możliwość dołączenia do pozostałych podróżnych z tego samego lotu w ramach transportu łączonego.

Cennik GetTransfer Barcelona

Lotnisko Barcelona

Reus

KierunekCena
Barcelona30€ / powyżej 4 osób

Lotnisko Barcelona

Reus

KierunekCena
Inne miejscaCena ustalana indywidualnie

Masz pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi! Skontaktuj się z nami poprzez telefon lub adres e-mail.

Social Media

Jak dojechać z lotniska Reus do Barcelony?

Lotnisko Reus (REU) znajduje się około 100 km od Barcelony. Dojazd do miasta jest łatwy i szybki. Istnieje kilka opcji transportu publicznego, a także prywatnych usług transportowych.

 

Dojazd do centrum Barcelony

  • Pociąg Renfe: Pociągi kursują co około 1 godzinę i dojeżdżają do stacji Sants Estació w centrum miasta w około 1 godzinę. Koszt biletu razem autobusem Lini 50 między lotniskiem a stacja kolejowa w Reus to ok. 15€. Warto pamiętać, że trzeba doliczyć koszt przejazdu metrem ze stacji kolejowej w Barcelonie pod adres hotelu.
  • Hispano Igualadina: Hispano Igualadina to autobus, który kursuje między lotniskiem Reus a Plaça Espanya w centrum Barcelony. Autobusy kursują co 1 godzinę 30 minut i dojeżdżają dworca Barcelona Sants w około 1 godzinę i 30 minut. Koszt przejazdu to od 16,30 euro.

 

Dojazd do popularnych miejsc w Barcelonie

  • Sagrada Familia: Najłatwiejszym sposobem na dojazd do Sagrada Familia jest metro. Linia 5 prowadzi bezpośrednio do stacji Sagrada Familia. Koszt przejazdu to 2,40 euro.
  • Park Güell: Dojazd do Parku Güell najlepiej jest rozpocząć od metra. Linia 3 prowadzi do stacji Lesseps. Stamtąd należy przejść pieszo około 10 minut do wejścia do parku. Koszt przejazdu to 2,40 euro.
  • Casa Milà: Dojazd do Casa Milà najlepiej jest rozpocząć od metra. Linia 3 prowadzi do stacji Diagonal. Stamtąd należy przejść pieszo około 5 minut do domu. Koszt przejazdu to 2,40 euro.
  • Casa Batlló: Dojazd do Casa Batlló najlepiej jest rozpocząć od metra. Linia 3 prowadzi do stacji Passeig de Gràcia. Stamtąd należy przejść pieszo około 5 minut do domu. Koszt przejazdu to 2,40 euro.
  • Wzgórze Tibidabo: Dojazd na wzgórze Tibidabo najlepiej jest rozpocząć od metra. Linia 7 prowadzi do stacji Avinguda Tibidabo. Stamtąd należy wsiąść w kolejkę linową, która zawiezie pasażerów na szczyt wzgórza. Koszt przejazdu metrem to 2,40 euro, a koszt przejazdu kolejką linową to 10 euro.

Pamiętaj!

Pamiętaj, że jeśli podróżujesz mniejszą liczbą osób istnieje możliwość dołączenia do pozostałych podróżnych z tego samego lotu w ramach transportu łączonego.

Zapytaj o tę możliwość w formularzu rezerwacyjnym!

>

Dojazd z lotniska Reus

Dojazd z lotniska Reus do Barcelony we własnym zakresie to podróż, która może potrwać aż 3 godziny. Już samo dotarcie na stację kolejową zajmuje 30 min taksówką.

Pociągi regionalne kursują co ok. 1 godzinę, a rozkład jazdy w nocy przewiduje jeszcze rzadsze kursy. Długi czas spędzony w komunikacji miejskiej to również narażanie się na kontakt z kieszonkowcami, a także nierzadko spędzanie wielu godzin w upale. Dla niektórych osób może być to naprawdę duży problem.

Być może warto więc za koszt biletu z niewielką dopłatą pokryć koszt przejazdu z prywatnym przewoźnikiem. W GetTransfer Barcelona przetransportujemy Ciebie, Twój bagaż podręczny oraz wszystkie dodatkowe walizki bezpośrednio do hotelu. Cała podróż zajmie jedynie 1 godzinę 20 minut w towarzystwie profesjonalnego mówiącego po polsku kierowcy, bezpiecznie i w nowoczesnym komfortowym samochodzie.

Komfort i jakość w korzystnej cenie – transport Barcelona – Reus

Oferta ta jest odpowiedzią na pytanie, jak najłatwiej dostać się z lotniska Reus do Barcelony, szczególnie dla osób, które mogą źle znosić podróż transportem publicznym. Dotyczy to m.in. osób niepełnosprawnych, seniorów czy rodzin z małymi dziećmi, dla których komfort i możliwie jak najkrótszy czas podróży jest niezwykle istotny. To, jak cena za przejazd kształtuje się w przypadku Barcelony oraz innych miejsc możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Postaw na wygodę i w pełni udane wakacje w Barcelonie

Zapomnij o kolejkach, przesiadkach i opóźnieniach. Dojedź bezpiecznie, szybko i bezproblemowo do celu z prywatnym kierowcą. O każdej porze dnia i nocy, do hotelu w Barcelonie i nie tylko. Przejdź do łatwej rezerwacji i odetchnij z ulgą.

Od teraz wszystkie Twoje zmartwienia związane z podróżą z Reus do Barcelony mogą odejść w niepamięć, a Ty zyskujesz gwarancję udanego początku urlopu. Sprawdź sam!