Menu
Obserwuj nas na Facebooku
Wpisz wybraną frazę do wyszukania
transfer z lotniska girona
Transfer z lotniska Girona

Wygoda jest warta tej ceny!

Czy na pewno jesteś gotowy na 2-godzinną podróż komunikacją miejską, aby dostać się do centrum Barcelony? Czy oszczędność 50 centów w tej sytuacji ma sens?

Pamiętaj, że lotnisko Girona znajduje się 95 km od centrum Barcelony. Zarezerwuj swój prywatny transfer z lotniska Girona i dostań się prosto pod swój adres w Barcelonie w zaledwie godzinę.

Czy da się wygodniej i łatwiej? Spraw, aby Twój pobyt na wakacjach był w pełni udany!

Dlaczego warto
skorzystać z GetTransfer Barcelona

Oszczędność czasu

Nie marnuj swojego wakacyjnego czasu na przejazd komunikacją miejską, który trwa około 2 godzin! Dla porównania – z nami dostaniesz się prosto pod swój hotel w godzinę.

1

Język uniwersalny

Wyróżnia nas brak bariery językowej. Nasi kierowcy rozmawiają w języku polskim, zatem nie musisz się martwić o komunikację z naszymi pracownikami!

2

Cena

Dla porównania koszt przejazdu z lotniska autobusem to 19,50€ a z nami 25€. Do kwoty przejazdu autobusem trzeba doliczyć koszty przejazdu metrem pod hotel.

3

Cenne wskazówki

Nasi kierowcy to również piloci wycieczek, którzy pomogą turystom odkryć najlepsze lokalne smaki i atrakcje na terenie Barcelony.

4

Foteliki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziecie foteliki samochodowe dla dzieci w każdym wieku. Wystarczy zgłosić to w formularzu rezerwacyjnym na naszej stronie.

5

Bezpośredni transport

Nie narażaj się na niebezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami w komunikacji miejskiej. Dowieziemy Cię prosto do Twojego hotelu.

6

To nie tylko podróż – to zaproszenie do przeżycia miasta w pełni. Z naszym doświadczeniem zapewniamy niezapomniane chwile w Barcelonie, z samochodami dopasowanymi do Twoich potrzeb i wyjątkową opieką na każdym kroku.

transfer z lotniska girona 2>

Nie pozwól, aby ktoś
zajął Twoje miejsce!!

Cennik GetTransfer Barcelona

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi! Drogi kliencie, pamiętaj o tym, że nasza firma wykonuje usługi transportu na terenie całej Katalonii, więc jeśli twoje miejsce docelowe nie znajduję się w naszym cenniku, po prostu zapytaj nas o wycenę.

W przypadku grupy większej niż 4 osoby istnieje możliwość negocjacji ceny. Odbiór kluczy z innego adresu płatny dodatkowo 10€, niezależnie od ilości osób. Strefa dzienna, obowiązuje w godzinach 8.00–22:00, natomiast strefa nocna w godzinach 22:00–08:00.

PAMIĘTAJ! Jeśli podróżujesz mniejszą liczbą osób, istnieje możliwość dołączenia do pozostałych podróżnych z tego samego lotu w ramach transportu łączonego. W cenie od 25€ od osoby.

Cennik GetTransfer Barcelona

Lotnisko Girona

Dzień

Kierunek1-4 osoby5+ osób
Barcelona120€ / razem25€ / osoba
L’hospitalet, Casteldefells130€ / razem30€ / osoba
Calella, Santa Susanna120€ / razem25€ / osoba
Blanes, Lloret de Mar120€ / razemIndywidualna wycena
Tossa de Mar 120€ / razemIndywidualna wycena
Inne miejscaIndywidualna wycenaIndywidualna wycena

Lotnisko Girona

Noc

Kierunek1-4 osoby5+ osób
Barcelona140€ / razem30€ / razem
L’hospitalet, Casteldefells140€ / razem30€ / razem
Calella, Santa Susanna140€ / razem30€ / razem
Blanes, Lloret de Mar140€ / razemIndywidualna wycena
Tossa de Mar140€ / razemIndywidualna wycena
Inne miejscaIndywidualna wycenaIndywidualna wycena

Masz pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi! Skontaktuj się z nami poprzez telefon lub adres e-mail.

Social Media

Jak dojechać z lotniska Girona do Barcelony? W naszym towarzystwie!

Lotnisko Girona (GRO) znajduje się około 95 km od centrum Barcelony. Dojazd do miasta jest możliwy na kilka sposobów, w tym:

 • Pociąg: Pociąg Renfe odjeżdża z lotniska Girona i dociera do stacji Sants w Barcelonie. Aby z niego skorzystać należy w pierwszej kolejności skorzystać z autobusu 605 jadącego do centrum Girona, cena z lotniska ok 3€ czas dojazdu ok. 40 minut. Czas podróży pociągiem renfe ok 1h 20 minut koszt biletu 11,25€
 • Autobus: Dojazd do centrum Barcelony autobusem jest również możliwy. Autobus firmy Sagales odjeżdża z lotniska Girona i dociera do stacji Barcelona Nord w Barcelonie w około 2 godziny. Autobusy kursują co 30 minut. Koszt biletu w jedną stronę wynosi od 19,50 EUR. Warto zaznaczyć, że aby dojechać pod hotel pod adres to trzeba dodać kwotę biletu metro.
 • Nasza usługa transportowa: Oferujemy również prywatny transport z lotniska Girona do centrum Barcelony. Nasi kierowcy odbiorą Cię z lotniska i zabiorą do wybranego miejsca w Barcelonie. Czas przejazdu wynosi około 1 godziny. Koszt przejazdu wynosi od 25 EUR.

Dojazd na Costa Brava

Dojazd na Costa Brava z lotniska Girona jest możliwy na kilka sposobów, w tym:

 • Pociąg: Pociąg Renfe odjeżdża z centrum miasta Girona i dociera do stacji Blanes w Costa Brava w około 1 godzinę i 30 minut. Pociągi kursują co godzinę. Koszt biletu w jedną stronę wynosi od 10 EUR.
 • Autobus: Autobus numer 613 firmy Sagales odjeżdża z lotniska Girona i dociera do różnych miast na Costa Brava, w tym Lloret de Mar, Tossa de Mar i Palafrugell. Autobusy kursują co 30 minut. Koszt biletu w jedną stronę wynosi od 19,50 EUR.
 • Nasza usługa transportowa: Oferujemy również prywatny transport z lotniska Girona do Costa Brava. Nasi kierowcy odbiorą Cię z lotniska i zabiorą do wybranego miejsca na Costa Brava. Czas przejazdu wynosi około 1 godziny. Koszt przejazdu wynosi od 25 EUR.

Dojazd do Malgrat de Mar

Dojazd do Malgrat de Mar z lotniska Girona jest możliwy na kilka sposobów, w tym:

 • Pociąg: Pociąg Renfe odjeżdża z lotniska Girona i dociera do stacji Blanes w Costa Brava w około 1 godzinę i 30 minut. Z Blanes można przesiąść się na autobus do Malgrat de Mar. Autobusy kursują co 30 minut. Koszt biletu w jedną stronę wynosi od 10 EUR.
 • Autobus: Autobus firmy Sagales odjeżdża z lotniska Girona i dociera bezpośrednio do Malgrat de Mar w około 2 godziny. Autobusy kursują co 30 minut. Koszt biletu w jedną stronę wynosi od 12 EUR.
 • Nasza usługa transportowa: Oferujemy również prywatny transport z lotniska Girona do Malgrat de Mar. Nasi kierowcy odbiorą Cię z lotniska i zabiorą do Malgrat de Mar. Czas przejazdu wynosi około 1 godziny. Koszt przejazdu wynosi od 25 EUR.

 

Dojazd do Costa Dorada

Dojazd do Costa Dorada z lotniska Girona jest możliwy na kilka sposobów, w tym:

 • Pociąg: Pociąg Renfe odjeżdża z lotniska Girona i dociera do stacji Tarragona w Costa Dorada w około 2 godziny. Pociągi kursują co godzinę. Koszt biletu w jedną stronę wynosi od 10 EUR
 • Autobus: Autobus numer 613 firmy Sagales odjeżdża z lotniska Girona i dociera do różnych miast na Costa Dorada, w tym Salou, Cambrils i Tarragona. Autobusy kursują co 30 minut. Koszt biletu w jedną stronę wynosi od 12 EUR.
 • Nasza usługa transportowa: Oferujemy również prywatny transport z lotniska Girona do Costa Dorada. Nasi kierowcy odbiorą Cię z lotniska i zabiorą do wybranego miejsca na Costa Dorada. Czas przejazdu wynosi około 2 godzin. Koszt przejazdu wynosi od 25 EUR.

Pamiętaj!

Lotnisko Girona położne jest w odległości aż 95 km od Barcelony. Tak duży dystans do pokonania może niejedną osobę zaskoczyć i okazać się sporym wyzwaniem.

Nie warto jednak psuć sobie urlopu, od samego początku zachodząc w głowę, jak dostać się z lotniska Girona do Barcelony

Jak dojechać z lotniska Girona do Barcelony – komunikacja miejska vs prywatny transfer

Oczywiście jesteśmy świadomi, że transfer lotniskowy to tylko jedna z opcji na dotarcie do hotelu. Pokonanie tej trasy możliwe jest również za pomocą komunikacji miejskiej. Opcje, jakie podróżny ma w tej sytuacji do wyboru to m.in. autobus oraz pociągi regionalne. Transport publiczny ma jednak pewne ograniczenia, które znacząco wpływają na komfort podróżowania. Przede wszystkim lotnisko położone jest w odległości ok. 12 km od samego miasta Girona. Jeśli więc chcemy odjechać stamtąd autobusem lub pociągiem, trzeba najpierw tam dotrzeć. Autobus z lotniska na stację kolejową kursuje co 60 minut, a pociąg do Barcelony co 30. Do samego czasu jazdy należy więc doliczyć ten spędzony w oczekiwaniu na środek transportu.

Co więcej, podróżowanie komunikacją miejską nie zawsze jest też tak komfortowe, jak byśmy tego pragnęli. Autobusy i pociągi mogą nie być klimatyzowane lub być przepełnione (zwłaszcza w szczycie sezonu turystycznego). Problemem może być również fakt, jak dostać się z lotniska Girona do Barcelony, mając dużo ciężkiego bagażu. Podróżowanie autobusami i pociągami jest też uciążliwe dla osób niepełnosprawnych lub rodzin z małymi dziećmi. Wszystkie te sytuacje skłaniają do zastanowienia, czy nie lepiej zdecydować się na prywatny transfer lotniskowy. Daje to pewność odebrania spod samego lotniska o porze, w której ląduje Twój samolot i bezpośredniego dowozu do miejsca docelowego.

Wiemy, jak dojechać/dostać się z lotniska Girona do Barcelony szybko, bezpiecznie i wygodnie. Sprawdź!