Menu
Obserwuj nas na Facebooku
Wpisz wybraną frazę do wyszukania
Transfer z lotniska El Prat
Transfer z lotniska El Prat

Wygoda jest warta tej ceny!

Czy na pewno jesteś gotowy na podróż komunikacją miejską, aby dostać się do swojego hotelu? Czy jest sens narażać się na niebezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami kosztem oszczędności kilku Euro?

Zarezerwuj swój prywatny transfer z lotniska El Prat i dostań się prosto pod swój adres w Barcelonie czy na Costa Brava. Czy da się wygodniej i łatwiej? Spraw aby Twój pobyt na wakacjach był w pełni udany!

Dlaczego warto
skorzystać z GetTransfer Barcelona

Oszczędność czasu

Nie marnuj swojego wakacyjnego czasu na oczekiwanie na komunikacje miejską, bezsensowne przesiadki czy opóźnienia.

1

Język uniwersalny

Wyróżnia nas brak bariery językowej. Nasi kierowcy rozmawiają w języku polskim, zatem nie musisz się martwić o komunikację z naszymi pracownikami!

2

Cena

Jesteśmy delikatnie droźsi niż komunikacja miejska! Dla porównania koszt przejazdu z lotniska aerobusem to 6.75€ a z nami 10€

3

Cenne wskazówki

Nasi kierowcy to również piloci wycieczek, którzy pomogą turystom odkryć najlepsze lokalne smaki i atrakcje na terenie Barcelony.

4

Foteliki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziecie foteliki samochodowe dla dzieci w każdym wieku. Wystarczy zgłosić to w formularzu rezerwacyjnym na naszej stronie.

5

Bezpośredni transport

Nie narażaj się na niebezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami w komunikacji miejskiej. Dowieziemy Cię prosto do Twojego hotelu.

6

To nie tylko podróż – to zaproszenie do przeżycia miasta w pełni. Z naszym doświadczeniem zapewniamy niezapomniane chwile w Barcelonie, z samochodami dopasowanymi do Twoich potrzeb i wyjątkową opieką na każdym kroku.

Transport z lotniska El Prat 2>

Nie pozwól, aby ktoś
zajął Twoje miejsce!

Cennik GetTransfer Barcelona

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi! Drogi kliencie, pamiętaj o tym, że nasza firma wykonuje usługi transportu na terenie całej Katalonii, więc jeśli twoje miejsce docelowe nie znajduję się w naszym cenniku, po prostu zapytaj nas o wycenę.

W przypadku grupy większej niż 4 osoby istnieje możliwość negocjacji ceny. Odbiór kluczy z innego adresu płatny dodatkowo 10€, niezależnie od ilości osób. Strefa dzienna, obowiązuje w godzinach 8.00–20.00, natomiast strefa nocna w godzinach 20.00–8.00.

 

PAMIĘTAJ! Jeśli podróżujesz mniejszą liczbą osób, istnieje możliwość dołączenia do pozostałych podróżnych z tego samego lotu w ramach transportu łączonego. W cenie od 10€ od osoby.

Cennik GetTransfer Barcelona

Lotnisko El Prat

dzień

Kierunek1-4 osoby5+ osób
Barcelona45€ / całość10€ / osoba
Badalona, Sant Adrian50€ / całość11€ / osoba
Calella100€ / całość22€ / osoba
Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar 120€ / całość25€ / osoba
Blanes, Lloret de Mar130€ / całośćIndywidualna wycena
Tossa de Mar, Salou140€ / całośćIndywidualna wycena
Inne miejsceIndywidualna wycenaIndywidualna wycena

Lotnisko El Prat

noc

Kierunek1-4 osoby5+ osób
Barcelona50€ / całość11€ / osoba
Badalona, Sant Adrian60€ / całość12€ / osoba
Callela110€ / całośćIndywidualna wycena
Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar 130€ / całośćIndywidualna wycena
Blanes, Lloret de Mar140€ / całośćIndywidualna wycena
Tossa de mar, Salou150€ / całośćIndywidualna wycena
Inne miejsceIndywidualna wycenaIndywidualna wycena

Masz pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi! Skontaktuj się z nami poprzez telefon lub adres e-mail.

Social Media

Jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony?

Lotnisko El Prat jest głównym lotniskiem w Barcelonie i znajduje się około 15 km od centrum miasta. Dojazd do Barcelony i innych popularnych miejsc w Katalonii jest łatwy i wygodny.

 

Do Barcelony

 • Pociąg– Linia R2 Nord RENFE: czas przejazdu około 25 minut, częstotliwość odjazdów co 10-15 minut, koszt przejazdu od 2,40 EUR, przystanek startowy Terminal 2A, przystanek końcowy Plaça Catalunya
 • Linia R2 Sud RENFE: czas przejazdu około 45 minut, częstotliwość odjazdów co 30 minut, koszt przejazdu od 2,40 EUR, przystanek startowy Terminal 1, przystanek końcowy Sants Estació
 • Aerobus – Linia A1: czas przejazdu około 30 minut, częstotliwość odjazdów co 5-10 minut, koszt przejazdu 6,750 EUR, przystanek startowy Terminal 1 i 2, przystanek końcowy Plaça de Catalunya
 • Autobus – Linia 46: czas przejazdu około 45 minut, częstotliwość odjazdów co 10-15 minut, koszt przejazdu 2,40 EUR, przystanek startowy Terminal 1 i 2, przystanek końcowy Plaça de Catalunya.

 

Do Lloret de Mar

 • Autobus – Linia 604: czas przejazdu około 2 godzin, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 12 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Lloret de Mar

 

Do Sitges

 • Autobus – Linia 603: czas przejazdu około 1,5 godziny, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 10 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Sitges

 

Na Costa Brava

 • Autobus – Linia 602: czas przejazdu około 2 godzin, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 12 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Blanes

 

Na Costa Dorada

 • Autobus – Linia 601: czas przejazdu około 2,5 godziny, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 14 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Salou

 

Do Calella

 • Autobus – Linia 601: czas przejazdu około 2,5 godziny, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 14 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Calella

 

Do Malgrat de Mar

 • Autobus – Linia 601: czas przejazdu około 2,5 godziny, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 14 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Malgrat de Mar.

 

Do Salou

 • Autobus – Linia 601: czas przejazdu około 2,5 godziny, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 14 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Salou

 

Do Santa Susanna

 • Autobus – Linia 601: czas przejazdu około 2,5 godziny, częstotliwość odjazdów co 1-2 godziny, koszt przejazdu od 14 EUR, przystanek startowy Terminal 2B, przystanek końcowy Santa Susanna

 

Nasza usługa transportowa

Oferujemy również prywatny transport z lotniska El Prat do wybranych miejsc w Katalonii. Nasi kierowcy odbiorą Cię z lotniska i zabiorą do wybranego miejsca. Czas przejazdu zależy od wybranej trasy.

 • Czas przejazdu: od 30 minut do 1.5 godziny
 • Koszt przejazdu: od 12 euro za osobę

Pamiętaj!

Pamiętaj, że jeśli podróżujesz mniejszą liczbą osób istnieje możliwość dołączenia do pozostałych podróżnych z tego samego lotu w ramach transportu łączonego.

Sprawdź, jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony bezpiecznie i wygodnie

Jeśli pierwszy raz podróżujesz samolotem lub dotychczas korzystałeś wyłącznie z transportu publicznego, możesz nie wiedzieć, na czym polega usługa transferu lotniskowego. Jest to po prostu usługa przewozu pasażerów z lotniska do miejsca docelowego (najczęściej hotelu w miejscowości turystycznej). Usługę tę realizują zwykle prywatni przewoźnicy.

Decydując się na prywatny transfer, odbywasz więc podróż komfortowym samochodem lub minibusem z kierowcą, który będzie czekał na przylot Twojego samolotu i zabierze Cię spod samego lotniska pod drzwi hotelu. Jest to więc najlepsza odpowiedź na pytanie, jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony. Masz gwarancję nie tylko pokonania trasy El Prat – centrum miasta w najkrótszym czasie, ale przede wszystkim spokojnie, bez całego stresu związanego z przesiadkami i bez potrzeby dźwigania ciężkiego bagażu na dworcowy peron.

Nasi kierowcy dowiozą Cię na miejsce bezpiecznie, mając na uwadze zapewnienie jak największego komfortu podróży.

Wiemy, jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony, by nie zepsuć sobie urlopu!

Wiemy, że po pierwszym etapie podróży spędzonym w samolocie, jesteś już w pewnym stopniu zmęczony. To uczucie tylko się potęguje, gdy podróżujesz w większej grupie lub z małymi dziećmi. Ostatnie co wtedy powinieneś przeżywać, to gorączkowe rozmyślanie, jak dostać się z lotniska El Prat do Barcelony. Spieszenie się na pociąg czy szukanie wolnej taksówki to tylko dodatkowy niepotrzebny stres, który utrudnia zrelaksowanie się i poczucie jak na prawdziwych wakacjach. Nie warto więc psuć sobie urlopu kosztem kilku dodatkowych euro.

Warto bowiem wiedzieć, że cena przejazdu z lotniska aerobusem to 6,75€, z nami zaś to 8€. Nie jest to więc zaporowa cena i duża różnica, a w zamian zyskujesz bezcenny spokój i gwarancję miłego rozpoczęcia wakacji. Jeśli więc jeszcze nie zdecydowałeś, w jaki sposób chcesz dojechać z lotniska El Prat do Barcelony, rozważ prywatny transfer oferowany przez naszą firmę. Pamiętaj też, że realizujemy usługi transportowe na terenie całej Katalonii, możesz więc zgłosić się po indywidualną niezobowiązującą wycenę.

Jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony – prywatny transfer na miarę Twoich potrzeb!

Zaufaj Get Transfer i spraw, by Twoje wakacje były udane od samego początku! Podróżuj bezpiecznie i wygodnie, bez przesiadek, kolejek i opóźnień, za to w towarzystwie kierowcy mówiącego po polsku. Jeśli podróżujesz grupą większą niż 4 osoby, zyskujesz możliwość negocjacji ceny i zyskania auta na wyłączność dla Was. Zapewniamy też ze swojej strony foteliki dla dzieci, dlatego nasza oferta to świetna opcja dla rodzin. Skontaktuj się więc z nami i zapytaj o warunki przejazdu, a potem bez stresu odliczaj czas pozostały do początku Twojego wymarzonego urlopu w Barcelonie.

Odkryj nasz prywatny transfer skrojony na miarę Twoich potrzeb i czerp radość z absolutnie każdego momentu tegorocznego wyjazdu!