IMG_2967

GET TRANSFER BARCELONA

WYGODA JEST WARTA TEJ CENY!

Czy na pewno jesteś gotowy na 3-godzinną podróż komunikacją miejską, aby dostać się do centrum Barcelony? Czy oszczędność 8 tej sytuacji ma sens?

Pamiętaj, że lotnisko Reus znajduje się 120 km od centrum Barcelony. Zarezerwuj swój prywatny transfer z lotniska BARCELONA REUS i dostań się prosto pod swój adres w Barcelonie w zaledwie 1-godzinę 20 minut. 

Czy da się wygodniej i łatwiej? 

Spraw aby twój pobyt na wakacjach był w pełni udany!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Odpowiedź jest prosta!

Oszczędność czasu

Nie marnuj swojego wakacyjnego czasu na przejazd komunikacją miejską, który trwa około 3 godzin! Dla porównania – z nami dostaniesz się prosto pod swój hotel w 1-godzinę 20 minut. 

Brak bariery językowej

Nasi kierowcy rozmawiają w języku Polskim! 

Cena

Jesteśmy delikatnie droźsi niż komunikacja miejska! Dla porównania koszt przejazdu z lotniska autobusem to 17a z nami 25. Do kwoty przejazdu autobusem trzeba doliczyć koszty przejazdu metrem pod hotel. My zapewniamy transport pod adres.

Cenne wskazówki

Nasi kierowcy to również piloci wycieczek! Dzięki czemu doradzą gdzie koniecznie zjeść i co warto zobaczyć. 

Foteliki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziecie foteliki od niemowlaka do starszaka. Wystarczy zgłosić w formularzu rezerwacyjnym.

Transport prosto pod adres twojego hotelu

Nie narażaj się na niebiezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami w komunikacji miejskiej. 

CENNIK

Jak powiada przysłowie - kto pyta, nie błądzi!

Drogi kliencie! Pamiętaj o tym, że nasza firma wykonuje usługi transportu na terenie całej Katalonii, więc jeśli twoje miejsce docelowe nie znajduję się w naszym cenniku, po prostu zapytaj nas o wycenę. 

W przypadku grupy większej niż 4 osoby istnieje możliwość negocjacji ceny.

 

Drogi kliencie! Pamiętaj o tym, że nasza firma wykonuje usługi transportu na terenie całej Katalonii, więc jeśli twoje miejsce docelowe nie znajduję się w naszym cenniku, po prostu zapytaj nas o wycenę. 

W przypadku grupy większej niż 4 osoby istnieje możliwość negocjacji ceny.

 

Lotnisko Barcelona Reus

Cena za osobę

Jak dojechać z lotniska Reus do Barcelony?

Lotnisko Reus to pierwszy przystanek dla turystów przybywających samolotem do Barcelony, słonecznej stolicy Katalonii. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że zanim jednak dotrą do miejsca docelowego, czeka ich jeszcze długa podróż na trasie Reus – Barcelona, która wynosi aż 120 km

 

Czy jesteś przygotowany na to, aby Twoje wymarzone wakacje rozpoczęły się od nerwowego szukania stacji kolejowej, zastanawiania się gdzie właściwie kupić bilet na transport publiczny czy stresu, że nie zdążysz na ostatni pociąg?  

Jesteśmy przekonani, że nie warto martwić się na urlopie tego typu sprawami. Dlatego właśnie oferujemy prywatny transfer z Reus do Barcelony w jedną stronę lub obie strony. Jako polska firma zapewniamy bezstresową podróż z posługującym się językiem polskim kierowcą, który zawiezie Cię z miasta Reus w dowolny wskazany adres w Barcelonie, w tym pod same drzwi hotelu. Nie trać czasu w komunikacji i nie zastanawiaj dłużej, jak dostać się z lotniska Reus do Barcelony – zabierzemy Cię tam naszymi komfortowymi samochodami!

Komfort i jakość w korzystnej cenie - transport Barcelona - Reus

Dojazd z lotniska Reus do Barcelony we własnym zakresie to podróż, która może potrwać aż 3 godziny. Już samo dotarcie na stację kolejową zajmuje 30 min taksówką. Pociągi regionalne kursują co ok. 30 min, a rozkład jazdy w nocy przewiduje jeszcze rzadsze kursy. Długi czas spędzony w komunikacji miejskiej to również narażanie się na kontakt z kieszonkowcami, a także nierzadko spędzanie wielu godzin w upale. Dla niektórych osób może być to naprawdę duży problem.

 

Być może warto więc za koszt biletu z niewielką dopłatą pokryć koszt przejazdu z prywatnym przewoźnikiem. W Get Transfer przetransportujemy Ciebie, Twój bagaż podręczny oraz wszystkie dodatkowe walizki bezpośrednio do hotelu. Cała podróż zajmie jedynie 1 godzinę 20 min w towarzystwie profesjonalnego mówiącego po polsku kierowcy, bezpiecznie i w nowoczesnym komfortowym samochodzie. 

Oferta ta jest odpowiedzią na pytanie, jak najłatwiej dostać się z lotniska Reus do Barcelony, szczególnie dla osób, które mogą źle znosić podróż transportem publicznym. Dotyczy to m.in. osób niepełnosprawnych, seniorów czy rodzin z małymi dziećmi, dla których komfort i możliwie jak najkrótszy czas podróży jest niezwykle istotny. To, jak cena za przejazd kształtuje się w przypadku Barcelony oraz innych miejsc możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. 

Postaw na wygodę i w pełni udane wakacje w Barcelonie

Zapomnij o kolejkach, przesiadkach i opóźnieniach. Dojedź bezpiecznie, szybko i bezproblemowo do celu z prywatnym kierowcą. O każdej porze dnia i nocy, do hotelu w Barcelonie i nie tylko. Przejdź do łatwej rezerwacji i odetchnij z ulgą. Od teraz wszystkie Twoje zmartwienia związane z podróżą z Reus do Barcelony mogą odejść w niepamięć, a Ty zyskujesz gwarancję udanego początku urlopu. Sprawdź sam!