IMG_2967

GET TRANSFER BARCELONA

WYGODA JEST WARTA TEJ CENY!

Czy na pewno jesteś gotowy na  podróż komunikacją miejską, aby dostać się do swojego hotelu? Czy jest sens narażać się na niebezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami kosztem oszczędności kilku Euro? 

 Zarezerwuj swój prywatny transfer z lotniska EL PRAT i dostań się prosto pod swój adres w Barcelonie czy na Costa Brava.

Czy da się wygodniej i łatwiej? 

Spraw aby twój pobyt na wakacjach był w pełni udany!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Odpowiedź jest prosta!

Oszczędność czasu

Nie marnuj swojego wakacyjnego czasu na oczekiwanie na komunikacje miejską, bezsensowne przesiadki czy opóźnienia. 

Brak bariery językowej

Nasi kierowcy rozmawiają w języku Polskim! 

Cena

Jesteśmy delikatnie droźsi niż komunikacja miejska! Dla porównania koszt przejazdu z lotniska metrem to 5.15a z nami 8

Cenne wskazówki

Nasi kierowcy to również piloci wycieczek! Dzięki czemu doradzą gdzie koniecznie zjeść i co warto zobaczyć. 

Foteliki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziecie foteliki od niemowlaka do starszaka. Wystarczy zgłosić w formularzu rezerwacyjnym.

Transport prosto pod adres twojego hotelu

Nie narażaj się na niebiezpieczne sytuacje związane z kieszonkowcami w komunikacji miejskiej. 

CENNIK

Jak powiada przysłowie - kto pyta, nie błądzi!

Drogi kliencie! Pamiętaj o tym, że nasza firma wykonuje usługi transportu na terenie całej Katalonii, więc jeśli twoje miejsce docelowe nie znajduję się w naszym cenniku, po prostu zapytaj nas o wycenę. 

W przypadku grupy większej niż 4 osoby istnieje możliwość negocjacji ceny.

Odbiór kluczy z innego adresu płatny dodatkowo 10€, niezależnie od ilości osób.

Strefa dzienna, obowiązuje w godzinach 7.00–20.00

Strefa nocna, obowiązuje w godzinach 20.00–7.00

PAMIĘTAJ, ŻE JEŚLI PODRÓŻUJESZ MNIEJSZĄ LICZBĄ OSÓB ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO POZOSTAŁYCH PODRÓŻNYCH Z TEGO SAMEGO LOTU W RAMACH TRANSPORTU ŁĄCZONEGO. 

Lotnisko El Prat (Dzień)

1-4 osoby

5 i więcej osób

Lotnisko El Prat (Noc)

1-4 osoby

5 i więcej osób

Jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony?

El Prat to główne lotnisko Barcelony. To właśnie tam ląduje większość droższych linii lotniczych zbierających turystów do stolicy Katalonii. Warto jednak mimo wszystko mieć świadomość, że porty lotnicze położone są poza centrami miast. Oznacza to, że aby dotrzeć do hotelu, musisz najpierw znaleźć środek transportu, który pokona trasę El Prat – centrum Barcelony. Oczywiście masz w tym zakresie kilka możliwości. Jeśli zastanawiasz się, jak dostać się z lotniska El Prat do Barcelony komunikacją miejską, możemy wyjaśnić, że do dyspozycji masz autobusy, pociągi regionalne lub metro. Komunikacja miejska nie zawsze jednak jest najlepszym wyjściem. Kolejki do kasy biletowej, opóźnienia, przepełnione wagony czy drobni kieszonkowcy to realne problemy, z którymi muszą mierzyć się podróżni. Czujesz, że narażanie się na tego typu doświadczenia to niekoniecznie wymarzony początek wakacji? Nie martw się, to nie jedyna opcja, by dotrzeć z lotniska El Prat do Barcelony! Oferujemy prywatny transfer z lotniska El Prat, czyli wygodną podróż z kierowcą aż po same drzwi hotelu!

W przypadku grupy większej niż 4 osoby istnieje możliwość negocjacji ceny.

Odbiór kluczy z innego adresu płatny dodatkowo 10€, niezależnie od ilości osób.

Strefa dzienna, obowiązuje w godzinach 7.00–20.00

Strefa nocna, obowiązuje w godzinach 20.00–7.00

PAMIĘTAJ, ŻE JEŚLI PODRÓŻUJESZ MNIEJSZĄ LICZBĄ OSÓB ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO POZOSTAŁYCH PODRÓŻNYCH Z TEGO SAMEGO LOTU W RAMACH TRANSPORTU ŁĄCZONEGO. 

Sprawdź, jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony bezpiecznie i wygodnie

Jeśli pierwszy raz podróżujesz samolotem lub dotychczas korzystałeś wyłącznie z transportu publicznego, możesz nie wiedzieć, na czym polega usługa transferu lotniskowego. Jest to po prostu usługa przewozu pasażerów z lotniska do miejsca docelowego (najczęściej hotelu w miejscowości turystycznej). Usługę tę realizują zwykle prywatni przewoźnicy. Decydując się na prywatny transfer, odbywasz więc podróż komfortowym samochodem lub minibusem z kierowcą, który będzie czekał na przylot Twojego samolotu i zabierze Cię spod samego lotniska pod drzwi hotelu. Jest to więc najlepsza odpowiedź na pytanie, jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony. Masz gwarancję nie tylko pokonania trasy El Prat – centrum miasta w najkrótszym czasie, ale przede wszystkim spokojnie, bez całego stresu związanego z przesiadkami i bez potrzeby dźwigania ciężkiego bagażu na dworcowy peron. Nasi kierowcy dowiozą Cię na miejsce bezpiecznie, mając na uwadze zapewnienie jak największego komfortu podróży.

Wiemy, jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony, by nie zepsuć sobie urlopu!

Wiemy, że po pierwszym etapie podróży spędzonym w samolocie, jesteś już w pewnym stopniu zmęczony. To uczucie tylko się potęguje, gdy podróżujesz w większej grupie lub z małymi dziećmi. Ostatnie co wtedy powinieneś przeżywać, to gorączkowe rozmyślanie, jak dostać się z lotniska El Prat do Barcelony. Spieszenie się na pociąg czy szukanie wolnej taksówki to tylko dodatkowy niepotrzebny stres, który utrudnia zrelaksowanie się i poczucie jak na prawdziwych wakacjach. Nie warto więc psuć sobie urlopu kosztem kilku dodatkowych euro. Warto bowiem wiedzieć, że cena przejazdu z lotniska metrem to 5.15€, z nami zaś to 8€. Nie jest to więc zaporowa cena i duża różnica, a w zamian zyskujesz bezcenny spokój i gwarancję miłego rozpoczęcia wakacji. Jeśli więc jeszcze nie zdecydowałeś, w jaki sposób chcesz dojechać z lotniska El Prat do Barcelony, rozważ prywatny transfer oferowany przez naszą firmę. Pamiętaj też, że realizujemy usługi transportowe na terenie całej Katalonii, możesz więc zgłosić się po indywidualną niezobowiązującą wycenę.

Jak dojechać z lotniska El Prat do Barcelony - prywatny transfer na miarę Twoich potrzeb!

Zaufaj Get Transfer i spraw, by Twoje wakacje były udane od samego początku! Podróżuj bezpiecznie i wygodnie, bez przesiadek, kolejek i opóźnień, za to w towarzystwie kierowcy mówiącego po polsku. Jeśli podróżujesz grupą większą niż 4 osoby, zyskujesz możliwość negocjacji ceny i zyskania auta na wyłączność dla Was. Zapewniamy też ze swojej strony foteliki dla dzieci, dlatego nasza oferta to świetna opcja dla rodzin. Skontaktuj się więc z nami i zapytaj o warunki przejazdu, a potem bez stresu odliczaj czas pozostały do początku Twojego wymarzonego urlopu w Barcelonie. Odkryj nasz prywatny transfer skrojony na miarę Twoich potrzeb i czerp radość z absolutnie każdego momentu tegorocznego wyjazdu!