Malownicza Tossa de Mar

WYCIECZKA 1-DNIOWA

Wycieczka "Tossa de Mar"

50€ /osoba

5/5

Często w trakcie pobytu na wakacjach w Barcelonie podziwiamy mnóstwo ciekawych zabytków i atrakcji turystycznych przemierzając pieszo mnóstwo kilometrów. Najlepszą alternatywą zwiedzania na pewno będzie 1-dniowy wypad na jedną z najpiękniejszych plaż Costa Brava! Wszyscy lubimy bajeczne krajobrazy, owiane tajemnicą budynki czy ukryte i dzikie plaże. To wszystko zobaczysz w Tossa de Mar. 

Wycieczka do Tossy de Mar jest na pewno alternatywną formą zwiedzania dla osób nieprzepadających za typowymi wycieczkami z ustalonym wcześniej planem. My zajmujemy się transportem, a ty sam decydujesz na miejscu jak chcesz spędzić swój wolny czas.  

Nasza przygoda rozpoczyna się o 10.30 rano. W cenie wliczony odbiór z hotelu w Barcelonie. 

O 12.00 dojeżdżamy do celu . Na miejscu 7 godzin wolnego czasu.Czas wolny można zagospodarować obiadem w klimatycznych restauracjach wsłuchując się w szum fal lub pływając w krystalicznie czystej wodzie na pobliskich plażach otoczonych dziewiczą przyrodą. Tyle czasu w zupełności wystarcza na poznanie przepięknego miasteczka Costa Brava i spróbowania śródziemnomorskich lokalnych smaków. 

O godzinie 19.00 kierowca odbiera grupę i zawozi prosto do hotelu w Barcelonie.

Masz jakieś pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi!

Skontaktuj się z nami poprzez kontakt lub zadzwoń