Girona + Costa Brava

WYCIECZKA 1-DNIOWA

Wycieczka "Girona + Costa Brava"

80€ /osoba

5/5

Objazdowa wycieczka  „Girona + Costa Brava” jest to wyprawa całodniowa. Oferta skierowana dla osób które swój urlop spędzają w Barcelonie, a mają w planach na jeden dzień „zanurzyć się” w fascynującej kulturze starożytnej Girony. Znanej z najważniejszych scen popularnej serii „Gra o Tron”  Zobaczymy również tradycyjną wioskę rybacką gdzie będziesz mógł popływać w krystalicznej, czystej wodzie. Oczywiście zawsze pilnujemy realizacji programu wyjazdu, jednak bez zbędnych i niepotrzebnych stresów. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli grupa wyraża chęci to w jednym miejscu można zostać chwilę dłużej, w innym krócej.

Komfortowe warunki w klimatyzowanym pojeździe, niewątpliwie uprzyjemnią zwiedzanie. Nasza wycieczka to fantastyczny sposób na zwiedzanie w gronie znajomych czy bliskich. Jest to świetny sposób integracji grupy, a także niepowtarzalna okazja przywiezienia z wakacji mnóstwa wspólnych wspomnień i zdjęć, które na długo pozostaną nam w pamięci.

Nasza przygoda rozpoczyna się o 9.00 rano. W cenie wliczony odbiór z hotelu. Z Barcelony udamy się do historycznego miasta Girona, popularnego z serialu "Gra o Tron" Podróż potrwa godzinę czasu.

O 10.00 dojeżdżamy do celu. Na miejscu 2 godziny czasu na zwiedzanie Girony. Zwiedzanie odbywa się na własną rękę. Kierowca przedstawi mały plan zwiedzania; co warto zobaczyć i jakim szlakiem spacerować m.in. po najlepiej zachowanej dzielnicy żydowskiej w Europie. 

Następnym punktem w planie wycieczki jest 3 godziny czasu wolnego w wiosce rybackiej Calella de Palafrugell. Czas wolny można zagospodarować obiadem w klimatycznych restauracjach wsłuchując się w szum fal lub pływając w krystalicznie czystej wodzie na pobliskich plażach otoczonych dziewiczą przyrodą. 

O godzinie 16.00 kierowca zawozi grupę prosto do hotelu w Barcelonie.

Masz jakieś pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi!

Skontaktuj się z nami poprzez kontakt lub zadzwoń