Miasto Salvadora Dali "Figueres"

WYCIECZKA 1-DNIOWA

Wycieczka "Figueres"

75€ /osoba

5/5

Nasza 8 godzinna  wycieczka „Figueres” przeniesie was w bajkowy świat Salvadora Dali. Zastanawiacie się dlaczego? Muzeum  zauroczy każdego ze względu na to iż sztukę tego artysty można kochać lub jej nie znosić, ale na pewno nie można obok niej przejść obojętnie. Jest to największe na świecie dzieło surrealizmu i zarazem ostatnia tak duża praca w dorobku artystycznym Salvadora Dali. W przeciwieństwie do większości tego typu miejsc, nie chodzi tylko o to, co się w nim znajduje, ale o cały gmach muzeum, który został od podstaw zaprojektowany przez artystę.

Wycieczka do Muzeum Salvadora Dali jest na pewno alternatywną formą zwiedzania dla osób nieprzepadających za typowymi wycieczkami z ustalonym wcześniej planem. My zajmujemy się transportem, zakupem biletów wstępu a ty sam decydujesz na miejscu jak chcesz zwiedzać. Płacą Państwo za to co zobaczą, posłuchają i poczują. Im więcej zmysłów zaspokoimy, tym więcej wspomnień nam pozostanie w pamięci po powrocie z urlopu.

Nasza przygoda rozpoczyna się o 9.00 rano. W cenie wliczony odbiór z hotelu w Barcelonie. 

O 11.00 dojeżdżamy do celu . Na miejscu czeka na Państwa zwiedzanie muzeum na własną rękę oraz czas wolny do wykorzystania w dowolny sposób. Czas wolny można zagospodarować obiadem w klimatycznych restauracjach.

O godzinie 15.00 kierowca odbiera grupę i zawozi prosto do hotelu w Barcelonie

Masz jakieś pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi!

Skontaktuj się z nami poprzez kontakt lub zadzwoń