WYBIERZ SIĘ NA ZWIEDZANIE BARCELONY Z PRZEWODNIKIEM W JĘZYKU POLSKIM

Ewa pokaże ci miejsca, o których nawet nie miałeś pojęcia. Zaprowadzi cię, w zakamarki przepięknej Barcelony. 


Do wyboru kilka bardzo ciekawych wycieczek, podczas których dowiesz sie więcej o jednym z najbardziej fascynujących miast w Europie

Czas trwania wycieczek dobrany jest tak aby zobaczyć wiele, a przy tym za bardzo się nie zmęczyć.

Wyślij zapytanie na info@happy-barcelona.pl, podając

–  liczbę osób dorosłych i liczbę i wiek dzieci jeśli są, 

–  daty pobytu w Barcelonie

 Do wyboru jest kilka wycieczek, dostaniesz od nas mejla z oferta oraz cennikiem, który uzależniony jest od liczby osób oraz czasu trwania wycieczki.

CZY WIESZ KIEDY ZAŁOŻONO BARCELONĘ? WIELE OSÓB JEST ZASKOCZONYCH, GDY DOWIADUJE SIĘ JAK BOGATĄ HISTORIĘ MA STOLICA KATALONII.

ANEGDOTY I CIEKAWOSTKI 

Barcelona to bardzo stare miasto, spacerując uliczkami Starego Miasta natknąć się można na ślady po poprzednich mieszkańcach, wystarczy tylko mieć oczy szeroko otwarte. Ukryte przed turystami placyki, miejsca gdzie nie zawsze łatwo jest trafić, gotyckie i romańskie kościoły, legendy i anegdoty, to tylko niektóre z atrakcji w czasie jednej z pieszych wycieczek z Happy-Barcelona. 

 

Happy – Barcelona to blog któro został stworzony z pasją do Barcelony dlatego zależy mi nam na tym, abyś wyjechał stąd nie tylko ze wspomnieniem przepełnionej plaży czy szybkim zdjęciem przed Sagrada Familia, ale przede wszystkim abyś poznał i pozwolił mi odkryć rąbek barcelońskiej historii …

 

Trasa jest ułożona tak, aby w najlepiej wykorzystać czas przeznaczony na zwiedzanie.  Niektóre z atrakcji na trasie to Sagrada Familia i historie o geniuszu który stworzył tę niezwykłą budowlę – zarówno te zabawne jak i te z dreszczykiem. 

 

Modernistyczne perełki w tym domy Gaudiego i spacer najbogatszą ulicą Barcelony czy wśród średniowiecznychkościołow licznie rozsypanych w Dzielnicy Gotyckiejmiejsca spoza typowego przewodnika, najbardziej zagadkowy kościół w Barcelonie. Słynny deptak La Rambla i jeszcze słynniejsza fontanna fanów FC 

Odwiedzimy urokliwe placyki przepełnione sekretami dawnych czasów, przemkniemy w pobliżu najważniejszych budynków w mieście.

 

Zapraszam na „spacer po historii i anegdotach” tego niezwykłego miasta.

 

Opis tras wycieczkowych razem z opiniami turystów znajdziesz w zakładce Wycieczki na blogu www.happy-barcelona.pl

Znajdziesz tu również dodatkowo praktyczne informacje, co warto zobaczyć w Barcelonie i Katalonii oraz ciekawostki.

en_GB
pl_PL en_GB