84596775_2726483017437810_2245121006395981824_o

Transport do Andorry

Zobacz dwa Państwa w ciągu jednego dnia! Nasz kierowca odbierze cię z twojego hotelu i zabierze prywatnym transportem przez wszystkie miejsca , które warto odwiedzieć w Andorze. 

Anodorra w pigułce

odkryj jedno z najmniejszych Państw świata!

Zagwarantujemy ci że w ciągu jednego dnia zobaczysz dosłownie wszystkie najważniejsze miejsca Księstwa Andorry.

Grupa udaję się prywatnym transportem do Andorry z polskojęzycznym kierowcą/pilotem. Panoramiczna trasa wiedzie przez Katalońskie miasteczka i wioski , gdzie można zobaczyć imponujące Masias – czyli domy gospodarzy katalońskich oraz typowe kościoły z kamienia na głównym placu a im bliżej Andory tym więcej wąwozów górskich i sztucznych jezior akumulujących wodę gór. Na miejscu udamy się do znajdującego się w pobliżu miasteczka – Canillo. Tam znajduję się punkt widokowy Roc del qeur – zdecydowanie numer jeden wśród najpiękniejszych miejsc w Andorze. 

Następnie udamy się do stolicy Księstwa Andory znanej przede wszystkim ze sklepów. Państwa traktowane jest jako raj podatkowy. Dlatego miłośnicy trunków wysokoprocentowych , papierosów i perfum obrali je sobie jako główny cel zakupowy. Na miejscu czas wolny a wieczorem powrót do hotelu. 

Jesteś zainteresowany pełną ofertę?

en_GB
pl_PL en_GB