TRANSPORT INDYWIDUALNY

Jeśli szukasz profesjonalnego transportu indywidualnego na terenie całej Katalonii, dobrze trafiłeś! Wiemy, że zajmowanie się każdym aspektem podróży może przyprawić o ból głowy, dlatego pozwól, że Cię odciążymy. Możesz być pewien, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.  Jeżeli muszą Państwo dostać się do miejsca, gdzie nie dojeżdża komunikacja miejska lub po prostu zależy Państwu na komforcie istnieje możliwość zarezerwowania takiego przejazdu w naszej firmie. Ceny ustalane są w zależności od odległości i ilości rezerwowanych miejsc.

Usługa Transportu indywidualnego to doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz przejazdy służbowe, wyjazdy turystyczne czy transport dla dzieci czy podopiecznychKulturalni, zawodowi, doświadczeni kierowcy zawsze dbają o komfort i bezpieczeństwo Twojej podróży.

Dlaczego akurat my?

BRAK BARIERY JĘZYKOWEJ

Polscy kierowcy, którzy zawsze chętnie pomogą, porozmawiają i pożartują, opowiedzą o najciekawszych miejscach Barcelony i wskażą lokalizacje warte zobaczenia.

oszczednosc-pieniedzy-w-skarbonka-wektor-plaskie-ilustracji-400-101681199

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Mamy atrakcyjnie niskie ceny, które z pewnością odpowiadają jakości proponowanej przez nas usługi. Komfort i wygoda jazdy są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi środkami dostępnego transportu.

IMG_1301 2

Nowoczesna Flota pojazdów

Nowe busy 9 osobowe.Posiadające liczne udogodnienia :klimatyzacja, rozkładane fotele, porty USB 

en_GB
pl_PL en_GB