Empuriabrava + Cadaques

WYCIECZKA 1-DNIOWA

Wycieczka "Empuriabrava + Cadaques"

110€ /osoba

5/5

Objazdowa wycieczka  „Empuriabrava + Cadaques” jest to wyprawa całodniowa. Oferta skierowana dla osób które swój urlop spędzają w Barcelonie lub na Costa Brava, a mają w planach na jeden dzień „zanurzyć się” w fascynującej lokalnej kulturze nadmorskich, malowniczych miasteczek. Oczywiście zawsze pilnujemy realizacji programu wyjazdu, jednak bez zbędnych i niepotrzebnych stresów. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli grupa wyraża chęci to w jednym miejscu można zostać chwilę dłużej, w innym krócej.

Podczas naszej wycieczki będziemy pływać motorówką po hiszpańskiej wenecji , zwiedzimy ukochane miasto Salvadora Dali – Cadaques oraz wjedziemy na najdalej wysunięty punkt połwyspu Ibyryjskiego! Komfortowe warunki w klimatyzowanym pojeździe, niewątpliwie uprzyjemnią zwiedzanie. Nasza wycieczka to fantastyczny sposób na zwiedzanie w gronie znajomych czy bliskich. Jest to świetny sposób integracji grupy, a także niepowtarzalna okazja przywiezienia z wakacji mnóstwa wspólnych wspomnień i zdjęć, które na długo pozostaną nam w pamięci.

Nasza przygoda rozpoczyna się o 8.00 rano. W cenie wliczony odbiór z hotelu. Z Barcelony udamy się do malowniczej miejscowości Empuriabrava, nazywana Hiszpańską Wenecją. Podróż potrwa 2 godziny. 

O 12.00 dojeżdżamy do celu. Na miejscu czeka nas  godzinny rejs motorówką po kanałach Hiszpańskiej Wenecji. 

Następnym punktem  w planie wycieczki jest 3 godziny czasu wolnego w ukochanym mieście Salvadora Dali - Cadaques. Urocze rybackie miasteczko z charakterystycznymi białymi domkami pokrytymi ceglastą dachówką. Czas wolny można zagospodarować obiadem w klimatycznych restauracjach wsłuchując się w szum fal. 

Na koniec wycieczki przewidziany jest punkt widokowy Cap de Creus. Najdalej na wschód wysunięty punkt półwyspu Iberyjskiego. 

O godzinie 16.30 kierowca zawozi grupę prosto do hotelu w Barcelonie.

Masz jakieś pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi!

Skontaktuj się z nami poprzez kontakt lub zadzwoń