Menu
Obserwuj nas na Facebooku
Wpisz wybraną frazę do wyszukania

Jak dojechać z lotniska El Prat do Santa Susanna

Z lotniska El Prat do Santa Susanna można dostać się pociągiem (około 5€, około 2 godziny z przesiadką na stacji Sants), autobusem (10-15€, około 1,5 godziny), taksówką (około 120€, 1-1,5 godziny), lub wynajętym samochodem (od 30€ za dzień, 1-1,5 godziny).

Prywatny transfer z Polską firmą Get Transfer Barcelona

Polskojęzyczne biuro podróży Get Transfer Barcelona oferuje bezpośredni transfer z lotniska El Prat z polskim kierowcą do Santa Susanna lub dowolnego miejsca na wybrzeżu. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy preferują bardziej spersonalizowany i komfortowy transport. 

Firma realizuje transport bez względu na czas i godzinę. Kierowcy to również piloci wycieczek, którzy służą cennymi wskazówkami na temat zwiedzania, najlepszych restauracji czy wyboru najlepszego biletu na komunikację miejską.

Get Transfer Barcelona oferuje konkurencyjne ceny, które często są tańsze niż tradycyjne taksówki. W cenie przejazdu wliczone są foteliki samochodowe dla dzieci w każdym wieku, wystarczy zgłosić to w formularzu rezerwacyjnym.

Kierowca kontaktuje się 10 minut po wylądowaniu samolotu i czeka przed wejściem do terminalu lotniska. Get Transfer Barcelona obsługuje wszystkie lotniska w Barcelonie: El Prat, Girona, Reus. We flocie pojazdów znajdziesz takie auta jak Mercedes Vito czy Opel Vivaro. 

Zaoszczędź czas i pieniądze i wybierz transfer z GetTransfer Barcelona!

Autobus

Autobus jest wygodnym i ekonomicznym środkiem transportu między lotniskiem El Prat a Santa Susanna.

Przewoźnik to Moventis/Sarfa. Podróż trwa około 1 godziny. Koszt biletu w jedną stronę to około 12-15 euro.

Autobusy Moventis/Sarfa kursują bezpośrednio z terminali T1 i T2 lotniska El Prat przez Ronda St Pere i dworzec Barcelona Nord do Santa Susanna.

Bilety można zarezerwować online na stronie przewoźnika lub kupić bezpośrednio u kierowcy. Zaleca się wcześniejszą rezerwację, szczególnie w sezonie turystycznym.

Autobusy kursują regularnie, dostosowane do przylotów i odlotów lotów międzynarodowych.

Pociąg

Z lotniska El Prat należy dojechać pociągiem R2N do stacji Barcelona Sants. Czas podróży to około 20 minut. Bilet kosztuje około 4,60 euro.

Na stacji Barcelona Sants przesiadamy się na pociąg R1, który jedzie bezpośrednio do Santa Susanna. Podróż pociągiem z Barcelony do Santa Susanna trwa około 1 godziny i 20 minut. Pojedynczy bilet z Barcelony do Santa Susanna kosztuje 6,95 euro.

Można kupić bilet zintegrowany, który obejmuje zarówno przejazd pociągiem R2N, jak i R1.

Taksówka

Taksówka to szybki i wygodny sposób na dotarcie do Santa Susanna, ale również najdroższy. Czas podróży to około 1 godziny i 15 minut, w zależności od ruchu drogowego.

Cena przejazdu wynosi około 160-180 euro.

Taksówki są dostępne bezpośrednio przed terminalami lotniska i oferują komfortowy transport bez przesiadek.

Wynajem samochodu

Na lotnisku El Prat działają popularne wypożyczalnie, takie jak Hertz, Avis, Europcar czy Goldcar.

Ceny wynajmu zaczynają się od około 25 euro za dzień, w zależności od typu samochodu i czasu wynajmu. Rezerwacje internetowe często oferują kilkuprocentową zniżkę.

Podróż samochodem do Santa Susanna zajmuje około 1 godziny i 15 minut, w zależności od ruchu drogowego.

Podczas podróży wynajętym samochodem, zwróć uwagę na oszustów na autostradzie, którzy mogą próbować zatrzymać Cię, symulując awarię, np. przebite koło. Najlepiej nie zatrzymywać się na poboczu. Jeśli podejrzewasz problem z pojazdem, zjedź na najbliższą stację benzynową lub miejsce odpoczynku.

Wybierz opcję najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom i ciesz się pobytem w Santa Susanna!

Najczęściej zadawane pytania

Jak często kursują autobusy z lotniska El Prat do Santa Susanna? 

Autobusy Moventis/Sarfa kursują regularnie, dostosowane do przylotów i odlotów lotów międzynarodowych.

Czy są bezpośrednie pociągi z lotniska El Prat do Santa Susanna? 

Nie, należy dojechać pociągiem R2N do stacji Barcelona Sants, a następnie przesiąść się na pociąg R1 do Santa Susanna.

Ile kosztuje taksówka z lotniska El Prat do Santa Susanna? 

Koszt taksówki wynosi około 160-180 euro.

Jak długo trwa podróż z lotniska El Prat do Santa Susanna? 

Podróż autobusem zajmuje około 1 godziny, samochodem około 1 godziny i 15 minut, a kombinacją pociągu i pociągu około 1 godziny i 40 minut.