Barcelona w jeden dzień

WYCIECZKA 1-DNIOWA

Wycieczka "Barcelona"

115€ / Dorosły 90€ / Dziecko   

5/5

Objazdowa wycieczka  „Barcelona” jest to wyprawa całodniowa. Oferta skierowana dla osób które swój urlop spędzają poza stolicą Katalonii a mają w planach na jeden dzień „wyskoczyć” do Barcelony. Najważniejsze, aby to Państwo czuli się swobodnie, jak przystało na wakacjach. Oczywiście zawsze pilnujemy realizacji programu wyjazdu, jednak bez zbędnych i niepotrzebnych stresów. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli grupa wyraża chęci to w jednym miejscu można zostać chwilę dłużej, w innym krócej. Warto zwrócić tutaj uwagę na fakt iż szczegóły wycieczki ustalane są zawsze przed wyprawą z racji faktu, iż najlepiej jest indywidualnie ustalić najciekawszy tok wycieczki z daną grupą.

Nasza wycieczka przeniesie was w bajkowy świat. Zastanawiacie się dlaczego? Barcelona zauroczy każdego ze względu na swą różnorodność krajobrazu i jej magię położenia. Komfortowe warunki w klimatyzowanym pojeździe, niewątpliwie uprzyjemnią zwiedzanie. Dzięki doskonałej znajomości miasta pokażemy ci więcej niż sam jesteś w stanie zobaczyć nawet w 3 dni! Warto również wspomnieć o cenie , podliczając koszty dojazdu do Barcelony, komunikacji miejskiej czy biletów wstępu wcale nie jesteśmy drożsi! Nasza wycieczka to fantastyczny sposób na zwiedzanie w gronie znajomych czy bliskich. Jest to świetny sposób integracji grupy, a także niepowtarzalna okazja przywiezienia z wakacji mnóstwa wspólnych wspomnień i zdjęć, które na długo pozostaną nam w pamięci.

Nasza przygoda rozpoczyna się o 8.00 rano. Polski kierowca odbierze cię nowym, klimatyzowanym busem spod adresu twojego hotelu na Costa Brava.

 Pierwszy punkt na mapie naszej wycieczki to Modernistyczna świątynia, czyli najbardziej reprezentacyjny budynek w mieście - Sagrada Familia. Bilety wstępu z audio przewodnikiem w j.polskim wliczone w cenę. Zwiedzanie na własną rękę.  

Drugi punkt na mapie to Park Guell. Kolejne z niesamowitych miejsc Barcelony, dzięki którym jest ona taka piękna, zaskakująca i ciekawa. Bilety wstępu wliczone w cenę. Zwiedzanie na własną rękę.

Następnie kierowca zawiezie was prosto do samego serca Barcelony, czyli na deptak La Rambla. Na miejscu 3 godziny wolnego czasu. Dodatkowo kierowca udzieli wszelkich cennych informacji - gdzie warto zjeść i co koniecznie zobaczyć. 

Na koniec wycieczki przewidziana jest krótka objazdówka po najważniejszych punktach Barcelony - Casa Batllo, Casa Mila, Katedra, Plac Hiszpański oraz pokaz magicznych fontann.

O godzinie 20.00 kierowca odbiera grupę i zawozi prosto do hotelu na Costa Brava.

Masz jakieś pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi!

Skontaktuj się z nami poprzez kontakt lub zadzwoń