Andorra w jeden dzień

WYCIECZKA 1-DNIOWA

Wycieczka "Andorra"

od 85€ /osoba

5/5

Najlepszą alternatywą zwiedzania Barcelony  na pewno będzie 1-dniowy wypad do Andorry. Co roku ponad 8 milionów turystów odwiedza to malutkie państwo zlokalizowane w sercu Pirenejów, pomiędzy Hiszpanią i Francją, aby spędzić czas w świetnych ośrodkach narciarskich, zrobić zakupy w sklepach wolnocłowych i zobaczyć oszałamiające widoki. Stolica tego kraju Andorra la Vella położona jest w śródgórskiej dolinie w Pirenejach  na wysokości  1013 m n.p.m. co czyni ją najwyżej położoną stolicą europejską.

Objazdowa wycieczka  „Andorra” jest to wyprawa całodniowa. Oferta skierowana dla osób które swój urlop spędzają w Barcelonie  a mają w planach na jeden dzień „zanurzyć się” w kompletnie innym klimacie . Oczywiście zawsze pilnujemy realizacji programu wyjazdu, jednak bez zbędnych i niepotrzebnych stresów. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli grupa wyraża chęci to w jednym miejscu można zostać chwilę dłużej, w innym krócej.

Nasza przygoda rozpoczyna się o 10.00 rano. W cenie wliczony odbiór z hotelu w Barcelonie. Zanim dotrzemy  do Andorry  przejedziemy przez malownicze kręte drogi, podziwiając piękne Pireneje.

Pierwszy punkt na mapie naszej wycieczki to Punkt widokowy Roc del Quer. Znajdujący się w pobliżu miasteczka Canillo punkt widokowy Roc del Quer jest zdecydowanie wśród opinii naszych klientów jednym z  najpiękniejszych miejsc w Andorze. 20-metrowy podest widać już z leżącej na dole miejscowości, ponieważ jego znaczna część (dokładnie 12 m) jest wysunięta do przodu w stosunku do reszty zabudowy. Biorąc pod uwagę emocje, jakie towarzyszą staniu tuż nad przepaścią, to chodzenie po takim podeście można uznać za atrakcję samą w sobie.

O 12.00 dojeżdżamy do najwyżej położonej stolicy europejskiej - Andorra Le Vella. Na miejscu 5 godzin wolnego czasu, które w zupełności wystarczają na zobaczenie wszystkich atrakcji tego miejsca. Opcjonalnie możliwość skorzystania z gorących źródeł w centrum termalnym Caldea. Usługa dodatkowo płatna. 

O godzinie 17.00 kierowca odbiera grupę i zawozi prosto do hotelu w Barcelonie.

Masz jakieś pytania?

Jak powiada przysłowie – kto pyta, nie błądzi!

Skontaktuj się z nami poprzez kontakt lub zadzwoń